Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole

Utworzono dnia 06.12.2023

Święty Mikołaj znany jest przede wszystkim jako wielki przyjaciel dzieci, który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami. 5 grudnia starszy, siwy pan z długą, białą brodą, w czerwonym stroju i czapką z białym pomponem, niosący duży wór prezentów, przybył do naszej szkoły.

Na ten dzień czekali wszyscy, jednak najwięcej emocji i radości niecodzienny gość wzbudził u dzieci z przedszkola, zerówki oraz u najmłodszych uczniów klas I – III. Dzieciaki zachwycone wizytą Niebiańskiego Gościa śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Wszystkie dzieci otrzymały upominki. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze Świętym Mikołajem.

Nie tylko ci młodsi uczniowie czekali na wyjątkowego gościa. Także w klasach starszych radość była ogromna, gdy uczniowie obdarowywali się miłymi upominkami, przyjmowanymi z wypiekami na twarzach i z nieskrywaną radością. Wizyta św. Mikołaja jest dla całej naszej społeczności szkolnej dniem wyjątkowym i jak co roku wyczekiwanym, bo któż z nas nie lubi dostawać prezentów.

Św. Mikołaj, opuszczając mury naszej szkoły, podziękował za miłe przyjęcie i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi. Miłemu gościowi dziękujemy z całego serca za wizytę i poświęcony nam czas. Serdeczne podziękowania składamy również Radzie Rodziców oraz wszystkim uczniom zaangażowanym w pomoc Mikołajowi.

DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!

Utworzono dnia 06.12.2023, 11:12