Przedstawienie świąteczne „Magiczny czas wokół nas”

Utworzono dnia 18.12.2023

17 grudnia 2023 r. wśród nocnej ciszy słychać było śpiew pastorałek i kolęd w Domu Ludowym w Niebieszczanach. Zaproszeni goście, mieszkańcy Niebieszczan, nauczyciele, rodzice i najważniejsi w tym dniu- mali artyści. Zebranych przywitała świąteczną przemową i życzeniami Dyrektor Szkoły Danuta Kozimor. Wśród licznie zgromadzonych obserwatorów uczniowie przedstawili program artystyczny podkreślający wyjątkowość Świąt Bożego Narodzenia zatytułowany „Magiczny czas wokół nas”. Pastorałki, kolędy, śpiew solistów, taniec przedszkolaków, wiersze w wykonaniu uczniów klas 1-3 wzruszały, cieszyły i wprowadzały magię na scenie. Po programie artystycznym głos zabrała Pani Anna Hałas Wójt Gminy Sanok. Następnie  wszyscy zgromadzeni złożyli sobie świąteczne życzenia i przełamali się opłatkiem - znakiem przyjaźni i miłości, usiedli przy wspólnym stole i świątecznym poczęstunku.
Ważną częścią spotkania był „Kiermasz Świąteczny” przygotowany przez Radę Rodziców i uczniów naszej szkoły, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na potrzeby społeczności szkolnej. Piękne przeżycia i miłe doznania zawdzięczamy nauczycielom zaangażowanym w to przedsięwzięcie tj. p. Marioli Rabickiej, p. Bożenie Chabko, p. Beacie Pałys, p. Jarosławowi Tymczakowi, p. Natalii Hędrzak, p. Kamili Koszut, p. Katarzynie Ziemiańskiej oraz przedszkolakom i uczniom klas 1-3. O nietuzinkową dekorację zadbali p. Maciej Prajzler oraz p. Agnieszka Kowalska. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w to wielkie dzieło. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce p. Jolanty Fal, p. Ewy Górskiej oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Niebieszczanach.

Utworzono dnia 18.12.2023, 13:06